Наказ про запровадження дистанційного навчання

Дата: 22 лютого 2022 о 17:51, Оновлено 23 лютого 2022 о 06:34

Верхньограбівницька початкова школа

Жденіївської селищної ради

Мукачівського району  Закарпатської області

с.В.Грабівниця,63. 89121

Е-mail: verchnohrabivnucka@ukr.net

Web: https://verchnohrabivnuckuj.e-schools.info

код ЄДРПОУ 22099068

НАКАЗ

11.02.2022                              с. Верхня Грабівниця                                 №__-од

Про запровадження дистанційного навчання

у Верхньограбівницькій початковій школі

На виконання рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Жденіївській селищній раді (протокол від 11.02.2022 3), наказу відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Жденіївської селищної ради від 11.02.2022 №9 "Про роботу навчально-виховних закладів Жденіївської селищної ради в умовах «червоної зони» на території громади з 11.02.2022 року", з метою запобігання поширенню COVID-19,

НАКАЗУЮ:

1. Запровадити з 14 лютого по 25 лютого 2022 року дистанційну форму навчання для учнів 1-4 класів.
  2. Усім учасникам освітнього процесу (працівникам школи, учням) постійно дотримуватись виконання Протиепідемічних заходів у закладі освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених Постановою КМУ від 09 грудня 2020 р. №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» зі змінами внесеними Постановою КМУ від 24 листопада 2021 р. № 1240 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 і від 29 червня 2021 р. № 677».
  3. Учителям школи забезпечити:

3.1. Навчання в дистанційному режимі згідно з розкладом уроків на 2021-2022 навчальний рік з використанням сервісів Google Meet для проведення відеоуроків відповідно до Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, Google Classroom, Viber для взаємодії з учасниками освітнього процесу.

3.2. Дотримання єдиного навчального сервісу Google Meet і моделі комунікації.

3.3. У класному журналі записи оформлювати таким чином: загальний запис «Дистанційне навчання», в графі «Домашнє завдання»: платформа Classroom (асинхронний режим) або платформа GoogleMeet  (синхронний режим).  Відмітку про відсутність учня робити лише під час навчального заняття в синхронному режимі. Проведення всіх навчальних занять (незалежно від режиму проведення) датувати  відповідно до календарно-тематичного планування.

3.4. Контролювати відвідування учнями занять.

3.5. Провести з учнями інструктажі з техніки безпеки на період дистанційної форми освітнього процессу.

3.6. Дотримуватися санітарних правил і норм щодо розкладу навчальних занять, вправ для очей та постави, безперервної тривалості навчальної діяльності з технічними засобами навчання, тривалості виконання завдань для самопідготовки у позанавчальний час (домашніх завдань).

4. Класним керівникам:

4.1. Довести до відома батьків та учнів про способи проведення дистанційних, навчальних занять за допомогою сервісів Google до  13.02.2022 .

4.2. .Періодично інформувати батьків та учнів про правила карантину, про заходи, яких потрібно дотримуватися для профілактики захворюваності та дій у разі  виявлення ознак даної хвороби.

5. Прибиральниці службових приміщень, опалювачу  Кейс М.В. :

1. 5.1.Здійснити профілактичні і протиепідемічні заходи, а саме продезінфікувати приміщення закладу освіти (підлогу, учнівські парти, столи, дверні ручки і т.д.)  з використанням дезінфікуючих засобів.

Невідкладно

1. 5.2.Обмежити доступ сторонніх осіб до закладу освіти.
  2. 5.3.Забезпечити посилені заходи щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, дотримання техніки безпеки  та  необхідного температурного режиму.
  3. 6. Централізованій бухгалтерії відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Жденіївської селищної ради здійснювати оплату праці працівникам згідно з чинним законодавством України відповідно до штатного розпису та тарифікації.
  4. 7.Оприлюднити наказ на веб-сайті закладу освіти для ознайомлення всіма учасниками освітнього процесу.

Самусь О.І., невідкладно.

8. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор початкової школи                                          Діана РЯШКО

З наказом ознайомлені(11.02.2022):